22 października 2025 r. odbyła się uroczysta gala wręczenia statuetek za osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2024/2025. Był to wyjątkowy wieczór podsumowań, dumy z wyników oraz prezentacji planów na nowy rok szkolny 2025/2026.
W wydarzeniu uczestniczyli przedstawiciele Rady Sportu przy Robert Szewczyk Prezydent Olsztyna, Stowarzyszenia Sportu Szkolnego Juvenia, a także trenerzy i nauczyciele wielu dyscyplin – m.in. badmintonu, piłki nożnej, taekwondo, biegów, siatkówki i szachów.
Z ogromną dumą informujemy, że nasz nauczyciel – pan Tomasz Kupryjaniuk – otrzymał statuetkę w dowód uznania za osiągnięcia sportowe w szachach w roku szkolnym 2024/2025.
To wyróżnienie jest potwierdzeniem jego pasji, zaangażowania i pracy na rzecz rozwoju sportu szkolnego. Reprezentacja szachowa zajęła czołowe miejsce w rocznym zestawieniu wyników wśród wszystkich dyscyplin! ![]()
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w kolejnym roku szkolnym!




