Dodatkowe zajęcia dla uczniów

 

ZAJĘCIA  DODATKOWE  DLA  UCZNIÓW  2019/2020

 

     Nazwisko i imię DZIEŃ GODZINY SALA NR
1. Andruszkiewicz Wojciech poniedziałek 1305-1350 209/202
2. Bogdanowicz Barbara czwartek 1415-1500 6
3. Bondarczuk Marta piątek 1305-1350 107
4. Borucki Marek do uzgodnienia z uczniem 
5. Cieślak Waldemar poniedziałek 1415-1500 227
6. Czyczyn Magdalena do uzgodnienia z uczniem 
7. Daniszewski Marcin do uzgodnienia z uczniem 
8. Dondalska Mirosława piątek 1305-1350 14c
9. Dziadura Małgorzata wtorek 710-755 119
10. Furtak Bartosz poniedziałek 710-755 217
11. Gaworska-Skrzypek Beata poniedziałek 1355- 103
12. Goławski Jakub do uzgodnienia z uczniem 
13. Hir Justyna czwartek 1355- 101
14. Hiszpańska Anna do uzgodnienia z uczniem
15. Iwaniec Jarosław do uzgodnienia z uczniem
16. Jabłońska Anna  do uzgodnienia z uczniem 
17. Jachimowicz Martyna  do uzgodnienia z uczniem
18. Jackiewicz Nina poniedziałek 1600- 22
19. Jaroń Piotr środa 710-755 104
20. Jurkiewicz Iwona środa 1555-1640 208
21. Kalinowska Ewa wtorek 710-755 105
22. Karulak Małgorzata poniedziałek 710-755 225
23. Kopczyńska Anna do uzgodnienia z uczniem
24. Krupiński Robert poniedziałek 850-935 203
25. Krysiak Magdalena poniedziałek 1305- 24c
czwartek 1305- 24c
26. Lempaszek Andrzej wtorek 1305- 117
27. Łabędzki Grzegorz wtorek 1100- sala w-f
28. Łokuciejewska Danuta poniedziałek 1350-1435 103
29. Łukaszewicz Jacek 19 IX 2019 1600-1900 23c
24 X 2019 1600-1900
21 XI 2019 1600-1900
12 XII 2019 1600-1900
9 I 2020 1600-1900
20 II 2020 1600-1900
19 III 2020 1600-1900
16 IV 2020 1600-1900
21 V 2020 1600-1900
11 VI 2020 1600-1900
30. Machura Jacek do uzgodnienia z uczniem
31. Madziewicz Anna do uzgodnienia z uczniem
32. Marcinkiewicz Mateusz środa 1600- 218
33. Michalska Małgorzata do uzgodnienia z uczniem
34. Okońska Bogusława środa 1415- 6
35. Olech Grzegorz do uzgodnienia z uczniem
36. Opała Krzysztof czwartek 1600- 115
37. Parciak Krystian środa 1600- 34c
38. Pawłowski Łukasz czwartek 1400- sala w-f
39. Perzan Janusz piątek 710-900 03
40. Pękała Tomasz do uzgodnienia z uczniem
41. Pniewski Mariusz do uzgodnienia z uczniem
42. Połomski Henryk poniedziałek 1600- 114
43. Ptak Jakub do uzgodnienia z uczniem
44. Rafalski Mateusz piątek 1305- 22c
45. Rejzner Maciej czwartek 1600- siłownia
46. Romancewicz Barbara wtorek 1350- 206
47. Róziecka Maria środa 1645- 102
48. Rydzio Mariusz do uzgodnienia z uczniem
49. Sankowski Jarosław wtorek 1500- sala w-f
50. Sarnowska Aleksandra czwartek 1350-1435 109
51. Skolimowska Urszula wtorek 710-755 8
52. Stawski Zbigniew do uzgodnienia z uczniem
53. Strużyński Grzegorz do uzgodnienia z uczniem
54. Stypik Zbigniew do uzgodnienia z uczniem
55. Suświłło Krzysztof wtorek 1500-1600 227
56. Symonajć Bożena do uzgodnienia z uczniem
57. Szałkowska Hanna poniedziałek 710-755 105
58. Szefler Hanna wtorek 1505-1550 120
59. Szumski Mariusz piątek 1505-1600 106
60. Walczak Ewa do uzgodnienia z uczniem
61. Warnel Bożena piątek 710-755 205
62. Waszkielis  Katarzyna wtorek 1505-1640 104
63. Wawrzyniak Mariusz do uzgodnienia z uczniem
64. Wełnicka Karolina czwartek 1500-1600 sala w-f
65. Węgrecki Grzegorz do uzgodnienia z uczniem
66. Wiącek Andrzej do uzgodnienia z uczniem
67. Wielechowska Mirosława czwartek710-755 / do uzgodnienia z uczniem
68. Wiśniewska Aleksandra piątek 1305- 3
69. Zaręba Andrzej do uzgodnienia z uczniem
70. Ziętek Ewa środa 1500- 202

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Elektronicznych i Telekomunikacyjnych w Olsztynie

ul Bałtycka 37 A

10-144 Olsztyn

 

sekretariat: 89 527 92 65
sekretariat/centrala: 89 527 51 91
fax: 89 522 69 70